22 marca 2012

Okna

Umyłam okna ... i zepsułam pogodę. Przyznaję się, to moja wina. Wczoraj cudnie słoneczko świeciło, a dzisiaj szaro i ponuro. Chyba jakaś zmieniacz pogodowy jestem , co okna umyję, to pogoda na brzydką się zmienia i do tego deszcze jeszcze padać zaczyna. Może tam na górze ktoś ogląda te moje umyte okna, patrzy i patrzy i stwierdza, że jakieś nie domyte i poprawki zrobić trzeba. Tylko, że ja się na te poprawki absolutnie nie zgadzam! Protestuję, zaraz wyjdę z siebie, a potem z domu na ulicę i strajk rozpocznę! Tylko jeszcze nie wiem jaki - może głodowy, dobrze mi na figurę zrobi, a może okupacyjny - do towarzystwa książkę sobie wezmę, okopię się na kanapie i będę nic nie robić. W sumie odpowiadają mi obie wersje, więc idę dalej myć okna ;).

6 komentarzy:

 1. To u ciebie też tak jest? Bo jak ja myję to to samo się dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Ciebie też tak jest ? Kamień z serca, bo już myślałam, że tylko ja taka psuja jestem ;)

   Usuń
 2. A ja to nie zwracam uwagi- myję dla przyjemności (???), spsują się- jutro drugi raz umyję;-)) Jest jeszcze pojutrze, jakby co...Ja mam czas, nie spieszy mi się...;-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. matko i córko - na siłowni zasuwasz, jak Sylwester S., teraz piszesz , że okna myjesz po kilka razy - kto Ty jesteś Ethelko ???? ;D

   Usuń
 3. Witaj
  Przepraszam, za moje milczenie, ale ostatnio trochę zwaliło mi sie na głowę. Trudno było mi ze wszystkim sobie poradzić.
  Mam nadzieję, że wiosna zapukała do Twoich drzwi, rozgościła się w Twoim życiu zamierza zostać na dłużej
  Dzisiaj piszę krótko. Zaraz zmykam, bo czas goni, a chcę jakichś puszystych baranków poszukać, które mieszkanie świątecznie przystroją i wielkanocny nastrój wprowadzą...
  Pozdrawiam z okazji nadchodzącej wiosny.
  Życzę Ci pękających kolorowych pąków kwiatów, ziemi, która zaczyna pachnieć, słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje.
  Wiosny w przyrodzie i w życiu
  Ismena

  PS, Czy mogę pisać do Ciebie maile? To wpisywanie hasseł jest takie męczące dla moich oczu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ismenko - jak zwykle cudny, malowany komentarz :). Dzisiaj za moim oknem zima , zamiast wiosny, ale mam nadzieję, że to się szybciutko zmieni. Pozdrawiam cieplutko.
   p.s.przyznaję się bez bicia, że na pocztę zaglądam okazyjnie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...